Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 275 476 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


UWAGA!!!

środa, 19 czerwca 2013 18:19

DRODZY UCZESTNICY, INSTRUKTORZY I PRZYJACIELE FESTIWALU W KWAKOWIE.

 

JAKO POMYSŁODAWCA I DYREKTOR ARTYSTYCZNY FESTIWALU CHCIAŁBYM NA WSTĘPIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY DOŁOŻYLI WIELU STARAŃ, ABY FESTIWAL W KWAKOWIE PROWADZONY BYŁ PROFESJONALNIE (NAUCZYCIELE I DYREKCJA SP KWAKOWO, WÓJT GMINY KOBYLNICA, GZEAGS KOBYLNICA).

 

A WAS KOCHANI SERDECZNIE ZAPRASZAM NA POŁUDNIE POLSKI DO ZJAWISKOWEGO MIEJSCA - JELENIEJ GÓRY, NA KOLEJNĄ EDYCJĘ FESTIWALU, KTÓRY POD MOIM OKIEM JEST JUŻ W FAZIE PRZYGOTOWAŃ I ODBĘDZIE SIĘ W 2015 ROKU.

 

BĘDZIE TO IMPREZA ZORGANIZOWANA W TAKI SPOSÓB DO JAKIEGO BYLIŚCIE PRZYZWYCZAJENI.

 

JUŻ WKRÓTCE ZAMIESZCZĘ ADRES DO NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ FESTIWALU (A OBECNA PRZESTANIE ISTNIEĆ).

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOBYLNICY PODJĄŁ SIĘ TRUDNEGO ZADANIA PRZEPROWADZENIA IMPREZY W 2014 ROKU Z INNYM KOORDYNATOREM I INNĄ EKIPĄ, KTÓREJ OSOBIŚCIE ŻYCZĘ SUKCESU W DEBIUCIE ORGANIZACYJNYM. ZORGANIZOWANIE TEGO TYPU FESTIWALU O RANDZE OGÓLNOPOLSKIEJ NIE JEST PROSTĄ RZECZĄ I WYMAGA JEDNAK WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA ORGANIZACYJNEGO.

 

KOŃCZĄC DZIĘKUJĘ TYM WSZYSTKIM ZESPOŁOM, KTÓRE SĄ ZE MNĄ W KONTAKCIE I JUŻ WYRAZIŁY CHĘĆ PRZYJAZDU DO JELENIEJ GÓRY. ZAPRASZAM RÓWNIEŻ WSZYSTKIE POZOSTAŁE GRUPY TANECZNE WOKALNE I SOLISTÓW.

 

INSTRUKTORZY ZNAJĄ MÓJ NUMER TELEFONU - NIE ZMIENIŁ SIĘ.

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

 

SEBASTIAN CHANCEWICZ

 

DYREKTOR ARTYSTYCZNY OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA W JELENIEJ GÓRZE


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (16) | dodaj komentarz

FESTIWAL KWAKOWO 2013 - PILNE!!!

środa, 01 maja 2013 23:09

1 DZIEŃ – PIOSENKA

-          Rejestracja zespołów                                                                      08.20  

-     Próby mikrofonu                                                                                08.30

-          Rozpoczęcie festiwalu                                                                       09.00

-          Uroczyste otwarcie przez Wójta Gminy Kobylnica                        09.10

-          I część prezentacji wokalnych

      (soliści w kat. wiekowych 7lat, 8-10lat, 11-13lat,14-16lat)            09.15

-          Przerwa                                                                                               13.30 

-          II część prezentacji wokalnych (duety i zespoły wokalne)           14.15

-          Przerwa                                                                                                17.30

-          III część prezentacji wokalnych (soliści pow. 16 lat)                    18.00

-          Przerwa                                                                                               20.00

-          Ogłoszenie wyników, rozdanie pucharów i nagród, występy nagrodzonych                                                                                       21.00

      -     Zakończenie 1 dnia Festiwalu                                                          22.00 

 

2 DZIEŃ – TANIEC

 

-  Próby parkietu                                                           09.00

-  Rejestracja zespołów                                               09.20

- Rozpoczęcie festiwalu                                               10.00

- Otwarcie 2 dnia przez Wójta Gminy Kobylnica        10.10

- I część prezentacji tanecznych                                  10.15

- Przerwa                                                                         13.00 

- II część prezentacji tanecznych                               13.45

- Przerwa                                                                        15.30

- Rozdanie nagród, występy zwycięzców                   16.30

- Zakończenie 2 dnia Festiwalu                                    17.30

 

 

 

PODAJEMY TEGOROCZNY SKŁAD JURY:

 

PIOSENKA:

1. LORA SZAFRAN

2. MAGDALENA WITCZAK

3. PIOTR PENDZICH

 

TANIEC:

1. RAFAŁ "ROOFI" KAMIŃSKI

2. PIOTR JEZNACH

3. SEBASTIAN PIOTROWICZ

 

***********************

 

UCZESTNICY, KTÓRZY POTRZEBUJĄ POMOCY W ZNALEZIENIU NOCLEGÓW PROSZENI SĄ O PILNY KONTAKT Z ORGANIZATOREM.

 

KOSZT DRUGIEGO DANIA TO 7zł

NIE DOKONUJEMY JUZ ZMIAN REPERTUAROWYCH!!!

 

W zmianach regulaminu zostało ujęte, że jury musi przyznać 1,2,3 miejsce i wyróżnienia (nie ma możliwości nieprzyznawania poszczególnych miejsc), ponadto zmieniono kategorie wiekowe w PIOSENCE na:

 

do lat 7 (klasa I i młodsi); 8-10 lat (klasy II-III); 11-13 lat (klasy 4-6); 14-16 (gimnazjaliści); pow. 16 (młodzież ponadgimnazjalna)

 

 

JUŻ PO RAZ 13 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UCZESTNICTWA W TYM SZCZEGÓLNYM PRZEDSIĘWZIĘCIU ARTYSTYCZNYM.

 

PIOSENKA - 21.06.2013

TANIEC - 22.06.2013


DO KOŃCA MAJA MOŻNA NADSYŁAĆ KARTY ZGŁOSZENIA NA FESTIWAL. 

 

KARTĘ ZGŁOSZENIA ZAMIESZCZONĄ W ZAKŁADCE KARTA ZGŁOSZENIA 2013 NALEŻY SKOPIOWAĆ I ODESŁAĆ NA ADRES MAILOWY: festiwal.kwakowo@op.pl

 

 

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM INSTRUKTOROM I UCZESTNIKOM ZA UDZIAŁ W FESTIWALU !!! 

                                                     baner tło.jpg          

Program Festiwalu

Kwakowo 2013

 

 

 

1 DZIEŃ – PIOSENKA

 

-          Rejestracja zespołów                                                                                     08.20

-          Próby mikrofonu                                                                                                    08.30

-          Rozpoczęcie festiwalu                                                                                      09.00

-          Uroczyste otwarcie festiwalu przez Wójta Gminy Kobylnica                          09.10

-          I część prezentacji wokalnych                                                                           09.15

-          Przerwa                                                                                                                   13.30 

-          II część prezentacji wokalnych                                                                          14.15

-          Przerwa                                                                                                                   17.30

-          III część prezentacji wokalnych                                                                        18.00

-          Przerwa                                                                                                                   20.00

-          Ogłoszenie wyników, rozdanie pucharów i nagród, występy nagrodzonych       21.00

      -     Zakończenie 1 dnia Festiwalu                                                                           22.00 


Podziel się
oceń
6
3

komentarze (17) | dodaj komentarz

WYNIKI 2012 - 1 dzień festiwalu PIOSENKA:

niedziela, 24 czerwca 2012 23:24


WYNIKI 2012 - 2 dzień festiwalu TANIEC:


GRAND PRIX :   SPINKI 1 – MOSiR Rumia

 

NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW:

1. Renata Urbanik - Siwiec

2. Małgorzata Flas

3. Beata Stoppa

 

KATEGORIA: Taniec współczesny do 11 lat

I miejsce:  SPINKI 2 – MOSiR Rumia

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. 1.   KLEKS DANCE – SP nr 8 Gdańsk

 

KATEGORIA: Taniec współczesny 12-15 lat

I miejsce:  SPINKI 1 - MOSiR Rumia

II miejsce:  SPINKI 1 MINI – MOSir Rumia

III miejsce:  IMPULS – Pałac Młodzieży Szczecin

Wyróżnienia:

  1. 1.   BACCARA – Wejherowskie Centrum Kultury
  2. 2.   REVERS – Choszczeński Dom Kultury Choszczno

KATEGORIA: Taniec współczesny powyżej 16 lat

I miejsce:  GEST – MDK w Stargardzie Szczecińskim

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  GEST DUO - MDK w Stargardzie Szczecińskim

Wyróżnienia:

  1. EWENEMENT – Pałac Młodzieży PCE Szczecin
  2. EFEKT - Pałac Młodzieży Szczecin


KATEGORIA: miniatura taneczna do 11 lat

I miejsce:  GEST MINI - MDK w Stargardzie Szczecińskim

II miejsce:  APLAUZ V - MDK w Stargardzie Szczecińskim

III miejsce:  ALEGRETTO - Pałac Młodzieży PCE Szczecin

Wyróżnienia:

  1. SWING BABY – Centrum Tańca Swing przy SP nr 20 Szczecin
  2. BALECIK – Dom Kultury w Ustce

 

KATEGORIA: miniatura taneczna 12-15 lat

I miejsce:  APLAUZ II - MDK w Stargardzie Szczecińskim

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. MAŁA RAPSODIA – Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie
  2. EFEKT JUNIORZY - Pałac Młodzieży Szczecin

 

KATEGORIA: miniatura taneczna powyżej 16 lat

I miejsce:  RAPSODIA - Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

II miejsce:  GEST DUO - MDK w Stargardzie Szczecińskim

III miejsce:  GEST  - MDK w Stargardzie Szczecińskim

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: disco dance do 11 lat

I miejsce:  SWING PLUS – Centrum Tańca Swing Szczecin

II miejsce:  SUKCES TEAM – Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 7 w Szczecinie

III miejsce:  KLEKS DANCE – SP nr 8 w Gdańsku

Wyróżnienia:

  1. 1.   KLEKS 2 DANCE – SP nr 8 w Gdańsku

 

KATEGORIA: disco dance 12-15 lat

I miejsce:  nie przyznano

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. SWING – Centrum Tańca Swing Szczecin
  2. ENIGMA – Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo

 

KATEGORIA: hip hop do 11 lat

I miejsce:  Explozja - Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo

II miejsce:  KLEKS DANCE – SP nr 8 w Gdańsku

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. RYTM II – SP nr 2 Kościerzyna

 

KATEGORIA: mini formacje hip hop 12-15 lat

I miejsce:  RYTM I - SP nr 2 Kościerzyna

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: formacje hip hop 12-15 lat

I miejsce:  RYTM I - SP nr 2 Kościerzyna

II miejsce:  EXPRESS - Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: hip hop powyżej 16 lat

I miejsce:  RYTM - SP nr 2 Kościerzyna

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: mini formacje - inne formy do 11 lat

I miejsce:  ADHD KIDS – High Definition Dance Studio Szczecin

II miejsce:  CHEERLEADERS HIT MAXI ENERGA SŁUPSK

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1.  MARZENIE II Sp nr 2 w Słupsku

KATEGORIA: formacje - inne formy do 11 lat

I miejsce:  SPINKI 2 – MOSiR Rumia

II miejsce:  SUKCES SZAŁ – Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 47 w Szczecinie

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. EUFORIA – Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo
  2. CHEERLEADERS MINI MAXI ENERGA SŁUPSK

 

KATEGORIA: mini formacje - inne formy  12-15 lat

I miejsce:  SPINKI 1 – MOSiR Rumia

II miejsce:  SPINKI 1 MINI - MOSiR Rumia

III miejsce:  SWING – Centrum Tańca Swing Szczecin

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: formacje - inne formy 12-15 lat

I miejsce:  FLEX – Pałac Młodzieży Koszalin

II miejsce:  SUKCES JUMP - Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 47 w Szczecinie

III miejsce:  ADHD JUNIOR - High Definition Dance Studio Szczecin

Wyróżnienia:

  1. CHEERLEADERS JUNIOR MAXI ENERGA SŁUPSK

 

 

KATEGORIA:  inne formy powyżej 16 lat

I miejsce:  ADHD JAZZ - High Definition Dance Studio Szczecin

II miejsce:  APLAUZ I - MDK w Stargardzie Szczecińskim

III miejsce:  RAPSODIA – Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

Wyróżnienia:  nie przyznano

 

Nagrody rzeczowe ufundowane przez:

 

Wójta Gminy Kobylnica:

SPINKI 1 – MOSiR Rumia

 

Starostę Powiatu Słupskiego:

SUKCES JUMP - Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 47 w Szczecinie

POINT - Pałac Młodzieży Koszalin

 

 

WYNIKI 2012 - 1 dzień festiwalu PIOSENKA: 

 

GRAND PRIX:  MARTA FITOWSKA – MDK Słupsk

 

NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW:  1. Maria Dudek

                                                           2. Małgorzata Spoczyńska

                                                           3. Emilia Semeniuk

                                                          4.Zbigniew Sawicki



KATEGORIA: SOLIŚCI do 8 lat

I miejsce:  Oliwia Mądra - SP w Głobinie

II miejsce: Karolina Guzowska - Dom Kultury w Ustce

III miejsce: Maja Hnatów  -Fabryka Wokalu Gdynia

Wyróżnienia: nie przyznano


KATEGORIA: SOLIŚCI 9-12 lat

I miejsce: Aleksandra Daukszewicz MDK Słupsk

II miejsce: Paulina Łaga Klub 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku

III miejsce: Oliwia Tymek SP nr 3 w Kołobrzegu

Wyróżnienia: Weronika Mokrzycka – Fabryka Wokalu Gdynia


KATEGORIA: SOLIŚCI 13-15 lat

I miejsce: Maja Mędrek Gimnazjum nr 5 w Słupsku

II miejsce: Alan Wittbrodt

III miejsce: Anna Jakubowska – Zespół Szkół Samorządowych w Kobylnicy

Wyróżnienia:

  1. Dominika Dawidowska – SP nr 23 w Gdyni
  2. Alina Bajonczak – Prywatny Zespół „PRYMUS” Kościerzyna
  3. AleksandraHinz – Gimnazjum nr 4 w Rumi
  4. Aleksandra Wygnańczuk – Gimnazjum nr 24 w Gdyni
  5. Anna Wysocka – Gimnazjum nr 2 Żukowo

 

KATEGORIA: SOLIŚCI powyżej 16 lat

I miejsce: Katarzyna Wołoszyn V LO im. Zbigniewa Herberta w Słupsku

II miejsce: Aleksandra Jankowska LO nr 9 w Gdyni

III miejsce: Kacper Szulski Dom Kultury w Słupsku

Wyróżnienia:

  1. Justyna Kosmalska – Sławieński Dom Kultury
  2. Paulina Daniszewska - MDK Słupsk
  3. Michelle Stelmach – Fabryka Wokalu Gdynia

 

KATEGORIA: DUETY

I miejsce:  nie przyznano

II miejsce: Klaudia Groth i Maria Miotke – Gimnazjum Salezjańskie w Rumi

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE do 8 lat 

I miejsce: Urwiski - SP nr 10 w Rumi

II miejsce: Małe Muszelki - Dom Kultury w Ustce

III miejsce: Świerszcze – Ośrodek Kultury Gminy Słupsk

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 9-12 lat 

I miejsce: Farcik – MDK Słupsk

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 13-15 lat

I miejsce:   Cantabile – Zespół Szkół w Potęgowie

II miejsce: Kwartet² - Klub Kwadrat SM kolejarz Słupsk

III miejsce: MNA Fabryka Wokalu Gdynia

Wyróżnienia: nie przyznano

 

nagrody rzeczowe ufundowane przez:

Wójta Gminy Kobylnica:  Justyna Kosmalska – Sławieński Dom Kultury

Starostę Powiatu Słupskiego:  Kacper Szulski – MDK Słupsk


Podziel się
oceń
0
1

komentarze (20) | dodaj komentarz

UWAGA!!!!

wtorek, 15 marca 2011 14:12

 

 

//slideshow generateSlideShowInput("",{"SPEED": "0","ORDER": "0","IMAGES": [{"ID":"632743632","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest1a_4b_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest1a_4b_big.jpg"},{"ID":"632743633","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest2a_Yc_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest2a_Yc_big.jpg"},{"ID":"632743634","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest3a_RS_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest3a_RS_big.jpg"},{"ID":"632743635","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest4a_9V_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest4a_9V_big.jpg"},{"ID":"632743571","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest5a_94_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest5a_94_big.jpg"},{"ID":"632743572","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest6a_Po_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest6a_Po_big.jpg"},{"ID":"632743636","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest7a_xx_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest7a_xx_big.jpg"},{"ID":"632743573","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest8a_6a_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest8a_6a_big.jpg"},{"ID":"632743644","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest9a_D7_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest9a_D7_big.jpg"},{"ID":"632743645","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest10a_5S_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest10a_5S_big.jpg"},{"ID":"632743578","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest11a_uC_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest11a_uC_big.jpg"},{"ID":"632743579","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest12a_ZL_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest12a_ZL_big.jpg"},{"ID":"632743646","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest13a_G1_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest13a_G1_big.jpg"},{"ID":"632743648","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest14a_LX_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest14a_LX_big.jpg"},{"ID":"632743652","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest15a_0F_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest15a_0F_big.jpg"}]});

//slideshow generateSlideShowInput("",{"SPEED": "0","ORDER": "0","IMAGES": [{"ID":"632743581","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest16a_33_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest16a_33_big.jpg"},{"ID":"632743582","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest17a_aH_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest17a_aH_big.jpg"},{"ID":"632743583","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest19a_i2_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest19a_i2_big.jpg"},{"ID":"632743654","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest20a_kA_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest20a_kA_big.jpg"},{"ID":"632743655","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest21a_Dv_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest21a_Dv_big.jpg"},{"ID":"632743584","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest22a_nm_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest22a_nm_big.jpg"},{"ID":"632743656","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest23a_VQ_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest23a_VQ_big.jpg"},{"ID":"632743657","SMALL":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest24a_co_thumb.jpg","BIG":"http://pu.i.wp.pl/bloog/44139522/635513/fest24a_co_big.jpg"}]});

 

 

 

Przypominamy o jednym z punktów regulaminowych:


pkt. 10. Zwycięzcy festiwalu (GRAND PRIX oraz 1 miejsca) mają obowiązek uczestniczenia w koncercie laureatów.

 

Dlatego prosimy aby podczas uroczystości wręczenia nagród uczestnicy festiwalu pozostali w swoich strojach tanecznych. 

 

 

 

 

 


WAŻNE DLA ZESPOŁÓW TANECZNYCH!!! 2 dzień festiwalu rozpocznie się o godz. 10.00 natomiast próby parkietu będa trwały od godz. 8.45. Każdy zespół, który potrzebuje zrobić ustawienia (bez podkładu dźwiękowego) wysyła na maila festiwalu informację o takiej potrzebie. Pod koniec tygodnia ukaże się rozpiska czasowa z kolejnoscią prób. 

 

 

DLA UCZESTNIKÓW, KTÓRZY ZAMÓWILI DRUGIE DANIA - KOSZT POSIŁKU - 9zł, zupa gratis dla wszystkich bioracych udział w festiwalu.

 

PILNE!!! PILNE!!!  PILNE!!!

 

WSZYSCY UCZESTNICY, A W SZCZEGÓLNOŚCI GRUPY ZORGANIZOWANE, KTÓRE CHCIAŁYBY W DNIU FESTIWALU OTRZYMAĆ RACHUNEK ZA WPŁATĘ AKREDYTACJI POWINNY WYSŁAĆ NA ADRES MAILOWY FESTIWALU (do końca tego tygodnia) WSZELKIE POTRZEBNE DO RACHUNKU DANE. (rachunki będą przygotowywane przed festiwalem). W dniu festiwalu podczas rejestracji nie bedzie możliwości otrzymania faktury.

 

 

Życzymy wszystkim wspaniałych wrażeń i sukcesów.

 

FESTIWAL ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH:


22.06.2012 - BLOK WOKALNY

23.06.2012 - BLOK TANECZNY

 

 

WYSOKOŚC AKREDYTACJI POZOSTAJE BEZ ZMIAN. 

 

WSZELKIE ZAPYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ DO DYREKTORA ARTYSTYCZNEGO FESTIWALU tel. 604 155 772

 

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (29) | dodaj komentarz

FESTIWAL JUBILEUSZOWY 10-lecie

piątek, 06 marca 2009 10:35


Dla wszystkich zainteresowanych dostępny jest film z 2010 roku (2 PŁYTY DVD - część taneczna), KTÓREGO MOŻECIE SIĘ STAĆ WŁAŚCICIELAMI DZWONIĄC POD NUMER 604155772 LUB WYRAŻAJĄC TAKĄ CHĘĆ POD ADRESEM festiwal.kwakowo@op.pl

 

 



WYNIKI 1 DNIA FESTIWALU:

TANIEC:
GRAND PRIX festiwalu w kategorii Taniec:
SPINKI 1 (MOSiR Rumia)
KATEGORIA: DISCO DANCE do 11 lat
I miejsce: PARADISE (Dom Kultury Karsin)
II miejsce: BĄBELKI 2 (WCK Wejherowo)
III miejsce: ENIGMA (Klub Świat Tańca Wejherowo)
KATEGORIA: DISCO DANCE 12-15 lat
I miejsce: PARADISE DANCE TEAM JUNIORZY (Dom Kultury Karsin)
II miejsce: KLEKS 1 (SP nr 8 Gdańsk)
III miejsce: IMPACT KIDS (Studio Tańca Współczesnego IMPACT Szczecin)
KATEGORIA: HIP HOP do 11 lat
I miejsce: TURBO (Pałac Młodzieży Koszalin)
II miejsce: BĄBLE (WCK Wejherowo)
III miejsce: KLEKS 2 (SP nr 8 Gdańsk)
KATEGORIA: HIP HOP mini formacje 12-15 lat
I miejsce: MIRAGE MINI (Pałac Młodzieży Gdańsk)
II miejsce: RYTM 1 (SP nr 2 Kościerzyna)
III miejsce: KLEKS 1 (SP nr 8 Gdańsk)
KATEGORIA: HIP HOP formacje 12-15 lat
I miejsce: GALAXY (Pałac Młodzieży Koszalin)
II miejsce: BACCARA (WCK Wejherowo)
III miejsce: MIRAGE MINI (Pałac Młodzieży Gdańsk)
KATEGORIA: HIP HOP pow. 16 lat
I miejsce: RYTM (SP nr 2 Kościerzyna)
II miejsce: MIRAGE (Pałac Młodzieży Gdańsk)
III miejsce: SLIDE 1 (Studio Tańca RYTM DANCE Wejherowo)

KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY do 11 lat
I miejsce: SPINKI 2 (MOSiR Rumia)
II miejsce: IMPACT AKCENT (Studio Tańca Współczesnego IMPACT Szczecin)
KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY 12-15 lat
I miejsce: SPINKI 1 (MOSiR Rumia)
II miejsce: IMPULS (Pałac Młodzieży Szczecin)
III miejsce: IMPACT KIDS (Studio Tańca Współczesnego IMPACT Szczecin)
KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY pow. 16 lat
I miejsce: IMPACT (Studio Tańca Współczesnego IMPACT Szczecin)
II miejsce: REVERS (Choszczeński Dom Kultury)
III miejsce: EFEKT (Pałac Młodzieży Szczecin)
KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA do 11 lat
I miejsce: MAŁY DYG ( Zespół Szkół Postomino)
II miejsce: BABETKI (SAPiK Szczecinek)
III miejsce: AKCENT (MDK Słupsk)
KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA 12-15 lat
I miejsce: PARBAT (Mogileński Dom Kultury)
II miejsce: TEMPO (Pałac Młodzieży PCE Szczecin)
III miejsce: EFEKT JUNIORZY (Pałac Młodzieży Szczecin)
KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA powyżej 16 lat
I miejsce: RAPSODIA (Publiczne Gimnazjum nr 2 Żukowo)
II miejsce: EWENEMENT (Pałac Młodzieży PCE Szczecin)
III miejsce: EFEKT (Pałac Młodzieży Szczecin)

KATEGORIA: INNE FORMY do 11 lat
I miejsce: SPINKI 2 (MOSiR Rumia)
II miejsce: IMPACT AKCENT (Studio Tańca Współczesnego IMPACT Szczecin)
III miejsce: SWING MINI (Stowarzyszenie FOCUS Szczecin)
KATEGORIA: INNE FORMY 12-15 lat:
I miejsce: SPINKI 1 (MOSiR Rumia)
II miejsce: PARADISE DANCE TEAM JUNIORZY (Dom Kultury Karsin)
III miejsce: SWING (Stowarzyszenie FOCUS Szczecin)
KATEGORIA: INNE FORMY powyżej 16 lat
I miejsce: PARADISE DANCE TEAM SENIORZY (Dom Kultury Karsin)
II miejsce: EFEKT (Pałac Młodzieży Szczecin)
III miejsce: RAPSODIA (Publiczne Gimnazjum nr 2 Żukowo)

Nagrody dla instruktorów: Ivan Bastylov oraz Renata Urbanik-Siwiec.

Nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Kobylnica, Organizatorów i Pomysłodawcę Festiwalu:
EWENEMENT (Pałac Młodzieży PCE Szczecin),
REVERS (Choszczeński Dom Kultury)
LALECZKI (Klub Świat Tańca Wejherowo)
Studio Tańca RYTM DANCE Wejherowo


GRATULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM PODCZAS 1 DNIA FESTIWALU. WSZYSCY WYTAŃCZYLI SOBIE GROMKIE OKLASKI. ŻYCZYMY INSTRUKTOROM I UCZESTNIKOM SUKCESÓW W DALSZYM ROZWIJANIU SWOJEGO TALENTU.


WYNIKI 2 DNIA FESTIWALU:

PIOSENKA:

 

GRAND PRIX festiwalu w kategorii PIOSENKA:
Piotr Bolesta (ZS nr 3 im. Wł. St. Reymonta Bielsk Podlaski)
KATEGORIA: SOLIŚCI do 8 lat
I miejsce: Nikola Kędra (Zespół Szkół Potęgowo)
II miejsce: Ringo Todorowić (GOK Gminy Słupsk)
III miejsce: Martyn Balandowski (SP nr 9 Sopot)
KATEGORIA: SOLIŚCI 9-12 lat
I miejsce: Dominika Dawidowska (MDK Gdynia)
II miejsce: Natalia Szymańska (SP Charnowo)
III miejsce: Alan Wittbrodt (MDK Gdynia)
KATEGORIA: SOLIŚCI 13-15 lat
I miejsce: Aleksandra Cybula (Gimnazjum nr 3 z Oddz. Dwujęzycznymi Słupsk)
II miejsce: Klaudia Kostrubiec (Gimnazjum Ustka)
III miejsce: Katarzyna Wołoszyn (Klub Kwadrat SM Kolejarz Słupsk)
KATEGORIA: SOLIŚCI pow. 16 lat
I miejsce: Piotr Bolesta (ZS nr 3 im. Wł. St. Reymonta Bielsk Podlaski)
II miejsce: Paulina Daniszewska (MDK Słupsk)
III miejsce: Sylwia Tarasiuk (Studio Piosenki Fart Bielski Dom Kultury)
KATEGORIA: DUETY dzieci młodsze
I miejsce: Alicja Arcimowicz i Igor Skonieczny (SP nr 3 Słupsk)
II miejsce: „ANGEL" (SP nr 5 Słupsk)
III miejsce: Diana Bhatt i Oskar Morgiante (MDK Gdynia)
KATEGORIA: DUETY młodzież
I miejsce: Adam Brusznicki i Katarzyna Szwedowicz (MDK Gdynia)
II miejsce: Sylwia Tarasiuk i Piotr Bolesta (Bielski Dom Kultury)
III miejsce: Katarzyna Zielińska i Ewelina Krauza (ZSP nr 4 Wejherowo)
KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE dzieci młodsze
I miejsce: MARZENIE (SP nr 2 i MDK Słupsk)
II miejsce: TERCJA MAŁA (GOK Gminy Słupsk)
III miejsce: URWISY (SP nr 10 Rumia)
KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 13-15 lat
I miejsce: ETTA (Gimnazjum Salezjańskie Rumia)
II miejsce: CANTABILE (Zespół Szkół Potęgowo)
III miejsce: MUSZELKI (Gimnazjum Ustka)
KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE pow. 16 lat
I miejsce: EMMA (SAPiK Szczecinek)
II miejsce: ECHELLE (Dom Kultury Ustka)
III miejsce: WOLNE ŻARTY (Prywatne Studio Piosenki „Fabryka Wokalu"
Gdynia)
NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW:
Justyna Porzezińska, Karina Marszałek, Anna Bronowicka, Marian Walentynowicz, Daniel Spoczyński
Nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Kobylnica i Organizatorów:
Marcela Wawrzyniak (SP Kwakowo), Paulina Daniszewska (MDK Słupsk)



OGÓLNOPOLSKI PORTAL INTERNETOWY O TEGOROCZNYM FESTIWALU:





http://taniecwspolczesny.re.pl/artykul/7566.html


Prosimy o śledzenie wpisów na stronie ze względu na ważne komunikaty.



 

http://www.hotelslupsk.pl/pokoje.html


OD WCZORAJ MOŻNA PODZIWIAĆ ZESPOŁY TANECZNE, KTÓRE ZAPREZENTOWAŁY SWÓJ TALENT NA NASZYM FESTIWALU W 2009.


WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA FILM ZAMIESZCZONY NA DOLE TEJ STRONY.


SĄ TO FRAGMENTY CAŁOŚCI PEŁNOWYMIAROWEGO FILMU (2 PŁYTY DVD - część taneczna), KTÓREGO MOŻECIE SIĘ STAĆ WŁAŚCICIELAMI DZWONIĄC POD NUMER 604155772 LUB WYRAŻAJĄC TAKĄ CHĘĆ POD ADRESEM festiwal.kwakowo@op.pl




Informacja odnośnie wyżywienia:

OBIAD (w stołówce przy Szkole Samorządowej w Kobylnicy)

w dniu występów zupa dla wszystkich uczestników gratis;


można dodatkowo wykupić cały obiad po uprzednim zamówieniu złożonym na karcie zgłoszenia w ostatnim punkcie: informacje dodatkowe.

8 zł - zupa + II danie
2 zł - zupa
7 zł - II danie

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym jubileuszowym festiwalu. Niepowtarzalny nastrój, emocje, okrzyki i łzy radości . Będziecie Państwo oczarowani specyfiką imprezy, która pretenduje do miana największego i najlepiej zorganizowanego festiwalu piosenki i tańca w Polsce północnej.

Z roku na rok festiwal cieszy się coraz to większym zainteresowaniem dzieci i młodzieży z całej Polski. 
  
     1. TERMIN I MIEJSCE  IMPREZY:

TANIEC - 23 kwiecień 2010 (piątek)

                 PIOSENKA - 24 kwiecień 2010 (sobota)


hala sportowo - widowiskowa przy Zespole Szkół Samorządowych w Kobylnicy. 
                                   ul. Główna 63  Kobylnica/ k Słupska


KARTY ZGŁOSZENIA PROSZĘ NADSYŁAĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 31.03.2010



Uaktualniony regulamin na rok 2010 już dostępny.
Karta  zgłoszenia na rok 2010
jest już dostępna na stronie!!!

Uruchomiony został również adres e-mail gdzie należy odesłać
 wypełnioną kartę zgłoszenia.



W ROKU 2009 POBILIŚMY REKORD LICZBY UCZESTNIKÓW:

 

1116 osób

w tym 48 solistów, 7 duetów, 15 zespołów wokalnych i 66 zespołów tanecznych.



INFORMACJE dla zespołów, które chcą skorzystać z noclegów:


NOCLEGI: prosimy o samodzielne kontaktowanie się z poniższymi instytucjami i poinformowanie nas po złożeniu rezerwacji. Dziękujemy!!!

1. Schronisko Młodzieżowe SP nr 5 w Słupsku (ok 5km od miejsca festiwalu/ wysoki standard); 19zł za miejsce w pokoju 4os. i 16zł w 5-6os.; dodatkowo 4 zł za pościel.

KONTAKT: 059 8404 201; 
http://www.sp5.pl/index.php?schronisko,11

2. Bałtycka Galeria Sztuki w Ustce (ok 20km od miejsca 
festiwalu/ nad samym morzem); ok 20zł za miejsce w 
pokoju 2-3 os.

KONTAKT: 059 814 60 89;  
http://www.baltic-gallery.art.pl/index.php?go=bgs_ustka

3. Bursa przy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Słupsku (ok 2km od miejsca festiwalu); 35-40zł w pokojach 2 os. z łazienkami.

KONTAKT: 059 845-61-82; 845-61-83; 845-62-00
http://www.ckpslupsk.pl/bursa.html

4. HOTEL SŁUPSK (ok 800metrów od miejsca festiwalu); 50zł za miejsce w pokoju 3 os.

KONTAKT: 059 842 63 48;

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (24) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


wtorek, 12 grudnia 2017

Licznik odwiedzin:  39 869  

Archiwum

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Ten blog jest oficjaną stroną promującą Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca w Kwakowie. Uczestnicy tegorocznego festiwalu znajdą tu wszelkie potrzebne informacje.

Statystyki

Odwiedziny: 39869
Wpisy
  • komentarze: 110
Bloog istnieje od: 3592 dni

Kalendarz

« grudzień »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Favore.pl

Pytamy.pl