Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 848 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

WYNIKI 2012 - 1 dzień festiwalu PIOSENKA:

niedziela, 24 czerwca 2012 23:24
Skocz do komentarzy


WYNIKI 2012 - 2 dzień festiwalu TANIEC:


GRAND PRIX :   SPINKI 1 – MOSiR Rumia

 

NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW:

1. Renata Urbanik - Siwiec

2. Małgorzata Flas

3. Beata Stoppa

 

KATEGORIA: Taniec współczesny do 11 lat

I miejsce:  SPINKI 2 – MOSiR Rumia

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. 1.   KLEKS DANCE – SP nr 8 Gdańsk

 

KATEGORIA: Taniec współczesny 12-15 lat

I miejsce:  SPINKI 1 - MOSiR Rumia

II miejsce:  SPINKI 1 MINI – MOSir Rumia

III miejsce:  IMPULS – Pałac Młodzieży Szczecin

Wyróżnienia:

  1. 1.   BACCARA – Wejherowskie Centrum Kultury
  2. 2.   REVERS – Choszczeński Dom Kultury Choszczno

KATEGORIA: Taniec współczesny powyżej 16 lat

I miejsce:  GEST – MDK w Stargardzie Szczecińskim

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  GEST DUO - MDK w Stargardzie Szczecińskim

Wyróżnienia:

  1. EWENEMENT – Pałac Młodzieży PCE Szczecin
  2. EFEKT - Pałac Młodzieży Szczecin


KATEGORIA: miniatura taneczna do 11 lat

I miejsce:  GEST MINI - MDK w Stargardzie Szczecińskim

II miejsce:  APLAUZ V - MDK w Stargardzie Szczecińskim

III miejsce:  ALEGRETTO - Pałac Młodzieży PCE Szczecin

Wyróżnienia:

  1. SWING BABY – Centrum Tańca Swing przy SP nr 20 Szczecin
  2. BALECIK – Dom Kultury w Ustce

 

KATEGORIA: miniatura taneczna 12-15 lat

I miejsce:  APLAUZ II - MDK w Stargardzie Szczecińskim

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. MAŁA RAPSODIA – Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie
  2. EFEKT JUNIORZY - Pałac Młodzieży Szczecin

 

KATEGORIA: miniatura taneczna powyżej 16 lat

I miejsce:  RAPSODIA - Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

II miejsce:  GEST DUO - MDK w Stargardzie Szczecińskim

III miejsce:  GEST  - MDK w Stargardzie Szczecińskim

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: disco dance do 11 lat

I miejsce:  SWING PLUS – Centrum Tańca Swing Szczecin

II miejsce:  SUKCES TEAM – Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 7 w Szczecinie

III miejsce:  KLEKS DANCE – SP nr 8 w Gdańsku

Wyróżnienia:

  1. 1.   KLEKS 2 DANCE – SP nr 8 w Gdańsku

 

KATEGORIA: disco dance 12-15 lat

I miejsce:  nie przyznano

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. SWING – Centrum Tańca Swing Szczecin
  2. ENIGMA – Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo

 

KATEGORIA: hip hop do 11 lat

I miejsce:  Explozja - Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo

II miejsce:  KLEKS DANCE – SP nr 8 w Gdańsku

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. RYTM II – SP nr 2 Kościerzyna

 

KATEGORIA: mini formacje hip hop 12-15 lat

I miejsce:  RYTM I - SP nr 2 Kościerzyna

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: formacje hip hop 12-15 lat

I miejsce:  RYTM I - SP nr 2 Kościerzyna

II miejsce:  EXPRESS - Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: hip hop powyżej 16 lat

I miejsce:  RYTM - SP nr 2 Kościerzyna

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: mini formacje - inne formy do 11 lat

I miejsce:  ADHD KIDS – High Definition Dance Studio Szczecin

II miejsce:  CHEERLEADERS HIT MAXI ENERGA SŁUPSK

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1.  MARZENIE II Sp nr 2 w Słupsku

KATEGORIA: formacje - inne formy do 11 lat

I miejsce:  SPINKI 2 – MOSiR Rumia

II miejsce:  SUKCES SZAŁ – Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 47 w Szczecinie

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. EUFORIA – Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo
  2. CHEERLEADERS MINI MAXI ENERGA SŁUPSK

 

KATEGORIA: mini formacje - inne formy  12-15 lat

I miejsce:  SPINKI 1 – MOSiR Rumia

II miejsce:  SPINKI 1 MINI - MOSiR Rumia

III miejsce:  SWING – Centrum Tańca Swing Szczecin

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: formacje - inne formy 12-15 lat

I miejsce:  FLEX – Pałac Młodzieży Koszalin

II miejsce:  SUKCES JUMP - Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 47 w Szczecinie

III miejsce:  ADHD JUNIOR - High Definition Dance Studio Szczecin

Wyróżnienia:

  1. CHEERLEADERS JUNIOR MAXI ENERGA SŁUPSK

 

 

KATEGORIA:  inne formy powyżej 16 lat

I miejsce:  ADHD JAZZ - High Definition Dance Studio Szczecin

II miejsce:  APLAUZ I - MDK w Stargardzie Szczecińskim

III miejsce:  RAPSODIA – Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

Wyróżnienia:  nie przyznano

 

Nagrody rzeczowe ufundowane przez:

 

Wójta Gminy Kobylnica:

SPINKI 1 – MOSiR Rumia

 

Starostę Powiatu Słupskiego:

SUKCES JUMP - Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 47 w Szczecinie

POINT - Pałac Młodzieży Koszalin

 

 

WYNIKI 2012 - 1 dzień festiwalu PIOSENKA: 

 

GRAND PRIX:  MARTA FITOWSKA – MDK Słupsk

 

NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW:  1. Maria Dudek

                                                           2. Małgorzata Spoczyńska

                                                           3. Emilia Semeniuk

                                                          4.Zbigniew Sawicki



KATEGORIA: SOLIŚCI do 8 lat

I miejsce:  Oliwia Mądra - SP w Głobinie

II miejsce: Karolina Guzowska - Dom Kultury w Ustce

III miejsce: Maja Hnatów  -Fabryka Wokalu Gdynia

Wyróżnienia: nie przyznano


KATEGORIA: SOLIŚCI 9-12 lat

I miejsce: Aleksandra Daukszewicz MDK Słupsk

II miejsce: Paulina Łaga Klub 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku

III miejsce: Oliwia Tymek SP nr 3 w Kołobrzegu

Wyróżnienia: Weronika Mokrzycka – Fabryka Wokalu Gdynia


KATEGORIA: SOLIŚCI 13-15 lat

I miejsce: Maja Mędrek Gimnazjum nr 5 w Słupsku

II miejsce: Alan Wittbrodt

III miejsce: Anna Jakubowska – Zespół Szkół Samorządowych w Kobylnicy

Wyróżnienia:

  1. Dominika Dawidowska – SP nr 23 w Gdyni
  2. Alina Bajonczak – Prywatny Zespół „PRYMUS” Kościerzyna
  3. AleksandraHinz – Gimnazjum nr 4 w Rumi
  4. Aleksandra Wygnańczuk – Gimnazjum nr 24 w Gdyni
  5. Anna Wysocka – Gimnazjum nr 2 Żukowo

 

KATEGORIA: SOLIŚCI powyżej 16 lat

I miejsce: Katarzyna Wołoszyn V LO im. Zbigniewa Herberta w Słupsku

II miejsce: Aleksandra Jankowska LO nr 9 w Gdyni

III miejsce: Kacper Szulski Dom Kultury w Słupsku

Wyróżnienia:

  1. Justyna Kosmalska – Sławieński Dom Kultury
  2. Paulina Daniszewska - MDK Słupsk
  3. Michelle Stelmach – Fabryka Wokalu Gdynia

 

KATEGORIA: DUETY

I miejsce:  nie przyznano

II miejsce: Klaudia Groth i Maria Miotke – Gimnazjum Salezjańskie w Rumi

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE do 8 lat 

I miejsce: Urwiski - SP nr 10 w Rumi

II miejsce: Małe Muszelki - Dom Kultury w Ustce

III miejsce: Świerszcze – Ośrodek Kultury Gminy Słupsk

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 9-12 lat 

I miejsce: Farcik – MDK Słupsk

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 13-15 lat

I miejsce:   Cantabile – Zespół Szkół w Potęgowie

II miejsce: Kwartet² - Klub Kwadrat SM kolejarz Słupsk

III miejsce: MNA Fabryka Wokalu Gdynia

Wyróżnienia: nie przyznano

 

nagrody rzeczowe ufundowane przez:

Wójta Gminy Kobylnica:  Justyna Kosmalska – Sławieński Dom Kultury

Starostę Powiatu Słupskiego:  Kacper Szulski – MDK Słupsk

Podziel się
oceń
0
1


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

czwartek, 19 października 2017

Licznik odwiedzin:  39 706  

Archiwum

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Ten blog jest oficjaną stroną promującą Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca w Kwakowie. Uczestnicy tegorocznego festiwalu znajdą tu wszelkie potrzebne informacje.

Statystyki

Odwiedziny: 39706
Wpisy
  • komentarze: 109
Bloog istnieje od: 3538 dni

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl