Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 848 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

FESTIWAL JUBILEUSZOWY 10-lecie

piątek, 06 marca 2009 10:35
Skocz do komentarzy


Dla wszystkich zainteresowanych dostępny jest film z 2010 roku (2 PŁYTY DVD - część taneczna), KTÓREGO MOŻECIE SIĘ STAĆ WŁAŚCICIELAMI DZWONIĄC POD NUMER 604155772 LUB WYRAŻAJĄC TAKĄ CHĘĆ POD ADRESEM festiwal.kwakowo@op.pl

 

 



WYNIKI 1 DNIA FESTIWALU:

TANIEC:
GRAND PRIX festiwalu w kategorii Taniec:
SPINKI 1 (MOSiR Rumia)
KATEGORIA: DISCO DANCE do 11 lat
I miejsce: PARADISE (Dom Kultury Karsin)
II miejsce: BĄBELKI 2 (WCK Wejherowo)
III miejsce: ENIGMA (Klub Świat Tańca Wejherowo)
KATEGORIA: DISCO DANCE 12-15 lat
I miejsce: PARADISE DANCE TEAM JUNIORZY (Dom Kultury Karsin)
II miejsce: KLEKS 1 (SP nr 8 Gdańsk)
III miejsce: IMPACT KIDS (Studio Tańca Współczesnego IMPACT Szczecin)
KATEGORIA: HIP HOP do 11 lat
I miejsce: TURBO (Pałac Młodzieży Koszalin)
II miejsce: BĄBLE (WCK Wejherowo)
III miejsce: KLEKS 2 (SP nr 8 Gdańsk)
KATEGORIA: HIP HOP mini formacje 12-15 lat
I miejsce: MIRAGE MINI (Pałac Młodzieży Gdańsk)
II miejsce: RYTM 1 (SP nr 2 Kościerzyna)
III miejsce: KLEKS 1 (SP nr 8 Gdańsk)
KATEGORIA: HIP HOP formacje 12-15 lat
I miejsce: GALAXY (Pałac Młodzieży Koszalin)
II miejsce: BACCARA (WCK Wejherowo)
III miejsce: MIRAGE MINI (Pałac Młodzieży Gdańsk)
KATEGORIA: HIP HOP pow. 16 lat
I miejsce: RYTM (SP nr 2 Kościerzyna)
II miejsce: MIRAGE (Pałac Młodzieży Gdańsk)
III miejsce: SLIDE 1 (Studio Tańca RYTM DANCE Wejherowo)

KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY do 11 lat
I miejsce: SPINKI 2 (MOSiR Rumia)
II miejsce: IMPACT AKCENT (Studio Tańca Współczesnego IMPACT Szczecin)
KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY 12-15 lat
I miejsce: SPINKI 1 (MOSiR Rumia)
II miejsce: IMPULS (Pałac Młodzieży Szczecin)
III miejsce: IMPACT KIDS (Studio Tańca Współczesnego IMPACT Szczecin)
KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY pow. 16 lat
I miejsce: IMPACT (Studio Tańca Współczesnego IMPACT Szczecin)
II miejsce: REVERS (Choszczeński Dom Kultury)
III miejsce: EFEKT (Pałac Młodzieży Szczecin)
KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA do 11 lat
I miejsce: MAŁY DYG ( Zespół Szkół Postomino)
II miejsce: BABETKI (SAPiK Szczecinek)
III miejsce: AKCENT (MDK Słupsk)
KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA 12-15 lat
I miejsce: PARBAT (Mogileński Dom Kultury)
II miejsce: TEMPO (Pałac Młodzieży PCE Szczecin)
III miejsce: EFEKT JUNIORZY (Pałac Młodzieży Szczecin)
KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA powyżej 16 lat
I miejsce: RAPSODIA (Publiczne Gimnazjum nr 2 Żukowo)
II miejsce: EWENEMENT (Pałac Młodzieży PCE Szczecin)
III miejsce: EFEKT (Pałac Młodzieży Szczecin)

KATEGORIA: INNE FORMY do 11 lat
I miejsce: SPINKI 2 (MOSiR Rumia)
II miejsce: IMPACT AKCENT (Studio Tańca Współczesnego IMPACT Szczecin)
III miejsce: SWING MINI (Stowarzyszenie FOCUS Szczecin)
KATEGORIA: INNE FORMY 12-15 lat:
I miejsce: SPINKI 1 (MOSiR Rumia)
II miejsce: PARADISE DANCE TEAM JUNIORZY (Dom Kultury Karsin)
III miejsce: SWING (Stowarzyszenie FOCUS Szczecin)
KATEGORIA: INNE FORMY powyżej 16 lat
I miejsce: PARADISE DANCE TEAM SENIORZY (Dom Kultury Karsin)
II miejsce: EFEKT (Pałac Młodzieży Szczecin)
III miejsce: RAPSODIA (Publiczne Gimnazjum nr 2 Żukowo)

Nagrody dla instruktorów: Ivan Bastylov oraz Renata Urbanik-Siwiec.

Nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Kobylnica, Organizatorów i Pomysłodawcę Festiwalu:
EWENEMENT (Pałac Młodzieży PCE Szczecin),
REVERS (Choszczeński Dom Kultury)
LALECZKI (Klub Świat Tańca Wejherowo)
Studio Tańca RYTM DANCE Wejherowo


GRATULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM PODCZAS 1 DNIA FESTIWALU. WSZYSCY WYTAŃCZYLI SOBIE GROMKIE OKLASKI. ŻYCZYMY INSTRUKTOROM I UCZESTNIKOM SUKCESÓW W DALSZYM ROZWIJANIU SWOJEGO TALENTU.


WYNIKI 2 DNIA FESTIWALU:

PIOSENKA:

 

GRAND PRIX festiwalu w kategorii PIOSENKA:
Piotr Bolesta (ZS nr 3 im. Wł. St. Reymonta Bielsk Podlaski)
KATEGORIA: SOLIŚCI do 8 lat
I miejsce: Nikola Kędra (Zespół Szkół Potęgowo)
II miejsce: Ringo Todorowić (GOK Gminy Słupsk)
III miejsce: Martyn Balandowski (SP nr 9 Sopot)
KATEGORIA: SOLIŚCI 9-12 lat
I miejsce: Dominika Dawidowska (MDK Gdynia)
II miejsce: Natalia Szymańska (SP Charnowo)
III miejsce: Alan Wittbrodt (MDK Gdynia)
KATEGORIA: SOLIŚCI 13-15 lat
I miejsce: Aleksandra Cybula (Gimnazjum nr 3 z Oddz. Dwujęzycznymi Słupsk)
II miejsce: Klaudia Kostrubiec (Gimnazjum Ustka)
III miejsce: Katarzyna Wołoszyn (Klub Kwadrat SM Kolejarz Słupsk)
KATEGORIA: SOLIŚCI pow. 16 lat
I miejsce: Piotr Bolesta (ZS nr 3 im. Wł. St. Reymonta Bielsk Podlaski)
II miejsce: Paulina Daniszewska (MDK Słupsk)
III miejsce: Sylwia Tarasiuk (Studio Piosenki Fart Bielski Dom Kultury)
KATEGORIA: DUETY dzieci młodsze
I miejsce: Alicja Arcimowicz i Igor Skonieczny (SP nr 3 Słupsk)
II miejsce: „ANGEL" (SP nr 5 Słupsk)
III miejsce: Diana Bhatt i Oskar Morgiante (MDK Gdynia)
KATEGORIA: DUETY młodzież
I miejsce: Adam Brusznicki i Katarzyna Szwedowicz (MDK Gdynia)
II miejsce: Sylwia Tarasiuk i Piotr Bolesta (Bielski Dom Kultury)
III miejsce: Katarzyna Zielińska i Ewelina Krauza (ZSP nr 4 Wejherowo)
KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE dzieci młodsze
I miejsce: MARZENIE (SP nr 2 i MDK Słupsk)
II miejsce: TERCJA MAŁA (GOK Gminy Słupsk)
III miejsce: URWISY (SP nr 10 Rumia)
KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 13-15 lat
I miejsce: ETTA (Gimnazjum Salezjańskie Rumia)
II miejsce: CANTABILE (Zespół Szkół Potęgowo)
III miejsce: MUSZELKI (Gimnazjum Ustka)
KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE pow. 16 lat
I miejsce: EMMA (SAPiK Szczecinek)
II miejsce: ECHELLE (Dom Kultury Ustka)
III miejsce: WOLNE ŻARTY (Prywatne Studio Piosenki „Fabryka Wokalu"
Gdynia)
NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW:
Justyna Porzezińska, Karina Marszałek, Anna Bronowicka, Marian Walentynowicz, Daniel Spoczyński
Nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Kobylnica i Organizatorów:
Marcela Wawrzyniak (SP Kwakowo), Paulina Daniszewska (MDK Słupsk)



OGÓLNOPOLSKI PORTAL INTERNETOWY O TEGOROCZNYM FESTIWALU:





http://taniecwspolczesny.re.pl/artykul/7566.html


Prosimy o śledzenie wpisów na stronie ze względu na ważne komunikaty.



 

http://www.hotelslupsk.pl/pokoje.html


OD WCZORAJ MOŻNA PODZIWIAĆ ZESPOŁY TANECZNE, KTÓRE ZAPREZENTOWAŁY SWÓJ TALENT NA NASZYM FESTIWALU W 2009.


WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA FILM ZAMIESZCZONY NA DOLE TEJ STRONY.


SĄ TO FRAGMENTY CAŁOŚCI PEŁNOWYMIAROWEGO FILMU (2 PŁYTY DVD - część taneczna), KTÓREGO MOŻECIE SIĘ STAĆ WŁAŚCICIELAMI DZWONIĄC POD NUMER 604155772 LUB WYRAŻAJĄC TAKĄ CHĘĆ POD ADRESEM festiwal.kwakowo@op.pl




Informacja odnośnie wyżywienia:

OBIAD (w stołówce przy Szkole Samorządowej w Kobylnicy)

w dniu występów zupa dla wszystkich uczestników gratis;


można dodatkowo wykupić cały obiad po uprzednim zamówieniu złożonym na karcie zgłoszenia w ostatnim punkcie: informacje dodatkowe.

8 zł - zupa + II danie
2 zł - zupa
7 zł - II danie

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym jubileuszowym festiwalu. Niepowtarzalny nastrój, emocje, okrzyki i łzy radości . Będziecie Państwo oczarowani specyfiką imprezy, która pretenduje do miana największego i najlepiej zorganizowanego festiwalu piosenki i tańca w Polsce północnej.

Z roku na rok festiwal cieszy się coraz to większym zainteresowaniem dzieci i młodzieży z całej Polski. 
  
     1. TERMIN I MIEJSCE  IMPREZY:

TANIEC - 23 kwiecień 2010 (piątek)

                 PIOSENKA - 24 kwiecień 2010 (sobota)


hala sportowo - widowiskowa przy Zespole Szkół Samorządowych w Kobylnicy. 
                                   ul. Główna 63  Kobylnica/ k Słupska


KARTY ZGŁOSZENIA PROSZĘ NADSYŁAĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 31.03.2010



Uaktualniony regulamin na rok 2010 już dostępny.
Karta  zgłoszenia na rok 2010
jest już dostępna na stronie!!!

Uruchomiony został również adres e-mail gdzie należy odesłać
 wypełnioną kartę zgłoszenia.



W ROKU 2009 POBILIŚMY REKORD LICZBY UCZESTNIKÓW:

 

1116 osób

w tym 48 solistów, 7 duetów, 15 zespołów wokalnych i 66 zespołów tanecznych.



INFORMACJE dla zespołów, które chcą skorzystać z noclegów:


NOCLEGI: prosimy o samodzielne kontaktowanie się z poniższymi instytucjami i poinformowanie nas po złożeniu rezerwacji. Dziękujemy!!!

1. Schronisko Młodzieżowe SP nr 5 w Słupsku (ok 5km od miejsca festiwalu/ wysoki standard); 19zł za miejsce w pokoju 4os. i 16zł w 5-6os.; dodatkowo 4 zł za pościel.

KONTAKT: 059 8404 201; 
http://www.sp5.pl/index.php?schronisko,11

2. Bałtycka Galeria Sztuki w Ustce (ok 20km od miejsca 
festiwalu/ nad samym morzem); ok 20zł za miejsce w 
pokoju 2-3 os.

KONTAKT: 059 814 60 89;  
http://www.baltic-gallery.art.pl/index.php?go=bgs_ustka

3. Bursa przy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Słupsku (ok 2km od miejsca festiwalu); 35-40zł w pokojach 2 os. z łazienkami.

KONTAKT: 059 845-61-82; 845-61-83; 845-62-00
http://www.ckpslupsk.pl/bursa.html

4. HOTEL SŁUPSK (ok 800metrów od miejsca festiwalu); 50zł za miejsce w pokoju 3 os.

KONTAKT: 059 842 63 48;
Podziel się
oceń
0
0


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

czwartek, 19 października 2017

Licznik odwiedzin:  39 711  

Archiwum

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Ten blog jest oficjaną stroną promującą Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca w Kwakowie. Uczestnicy tegorocznego festiwalu znajdą tu wszelkie potrzebne informacje.

Statystyki

Odwiedziny: 39711
Wpisy
  • komentarze: 109
Bloog istnieje od: 3538 dni

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Lubię to