Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 848 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


WYNIKI 2012 - 1 dzień festiwalu PIOSENKA:

niedziela, 24 czerwca 2012 23:24


WYNIKI 2012 - 2 dzień festiwalu TANIEC:


GRAND PRIX :   SPINKI 1 – MOSiR Rumia

 

NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW:

1. Renata Urbanik - Siwiec

2. Małgorzata Flas

3. Beata Stoppa

 

KATEGORIA: Taniec współczesny do 11 lat

I miejsce:  SPINKI 2 – MOSiR Rumia

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. 1.   KLEKS DANCE – SP nr 8 Gdańsk

 

KATEGORIA: Taniec współczesny 12-15 lat

I miejsce:  SPINKI 1 - MOSiR Rumia

II miejsce:  SPINKI 1 MINI – MOSir Rumia

III miejsce:  IMPULS – Pałac Młodzieży Szczecin

Wyróżnienia:

  1. 1.   BACCARA – Wejherowskie Centrum Kultury
  2. 2.   REVERS – Choszczeński Dom Kultury Choszczno

KATEGORIA: Taniec współczesny powyżej 16 lat

I miejsce:  GEST – MDK w Stargardzie Szczecińskim

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  GEST DUO - MDK w Stargardzie Szczecińskim

Wyróżnienia:

  1. EWENEMENT – Pałac Młodzieży PCE Szczecin
  2. EFEKT - Pałac Młodzieży Szczecin


KATEGORIA: miniatura taneczna do 11 lat

I miejsce:  GEST MINI - MDK w Stargardzie Szczecińskim

II miejsce:  APLAUZ V - MDK w Stargardzie Szczecińskim

III miejsce:  ALEGRETTO - Pałac Młodzieży PCE Szczecin

Wyróżnienia:

  1. SWING BABY – Centrum Tańca Swing przy SP nr 20 Szczecin
  2. BALECIK – Dom Kultury w Ustce

 

KATEGORIA: miniatura taneczna 12-15 lat

I miejsce:  APLAUZ II - MDK w Stargardzie Szczecińskim

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. MAŁA RAPSODIA – Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie
  2. EFEKT JUNIORZY - Pałac Młodzieży Szczecin

 

KATEGORIA: miniatura taneczna powyżej 16 lat

I miejsce:  RAPSODIA - Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

II miejsce:  GEST DUO - MDK w Stargardzie Szczecińskim

III miejsce:  GEST  - MDK w Stargardzie Szczecińskim

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: disco dance do 11 lat

I miejsce:  SWING PLUS – Centrum Tańca Swing Szczecin

II miejsce:  SUKCES TEAM – Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 7 w Szczecinie

III miejsce:  KLEKS DANCE – SP nr 8 w Gdańsku

Wyróżnienia:

  1. 1.   KLEKS 2 DANCE – SP nr 8 w Gdańsku

 

KATEGORIA: disco dance 12-15 lat

I miejsce:  nie przyznano

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. SWING – Centrum Tańca Swing Szczecin
  2. ENIGMA – Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo

 

KATEGORIA: hip hop do 11 lat

I miejsce:  Explozja - Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo

II miejsce:  KLEKS DANCE – SP nr 8 w Gdańsku

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. RYTM II – SP nr 2 Kościerzyna

 

KATEGORIA: mini formacje hip hop 12-15 lat

I miejsce:  RYTM I - SP nr 2 Kościerzyna

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: formacje hip hop 12-15 lat

I miejsce:  RYTM I - SP nr 2 Kościerzyna

II miejsce:  EXPRESS - Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: hip hop powyżej 16 lat

I miejsce:  RYTM - SP nr 2 Kościerzyna

II miejsce:  nie przyznano

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: mini formacje - inne formy do 11 lat

I miejsce:  ADHD KIDS – High Definition Dance Studio Szczecin

II miejsce:  CHEERLEADERS HIT MAXI ENERGA SŁUPSK

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1.  MARZENIE II Sp nr 2 w Słupsku

KATEGORIA: formacje - inne formy do 11 lat

I miejsce:  SPINKI 2 – MOSiR Rumia

II miejsce:  SUKCES SZAŁ – Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 47 w Szczecinie

III miejsce:  nie przyznano

Wyróżnienia:

  1. EUFORIA – Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo
  2. CHEERLEADERS MINI MAXI ENERGA SŁUPSK

 

KATEGORIA: mini formacje - inne formy  12-15 lat

I miejsce:  SPINKI 1 – MOSiR Rumia

II miejsce:  SPINKI 1 MINI - MOSiR Rumia

III miejsce:  SWING – Centrum Tańca Swing Szczecin

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: formacje - inne formy 12-15 lat

I miejsce:  FLEX – Pałac Młodzieży Koszalin

II miejsce:  SUKCES JUMP - Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 47 w Szczecinie

III miejsce:  ADHD JUNIOR - High Definition Dance Studio Szczecin

Wyróżnienia:

  1. CHEERLEADERS JUNIOR MAXI ENERGA SŁUPSK

 

 

KATEGORIA:  inne formy powyżej 16 lat

I miejsce:  ADHD JAZZ - High Definition Dance Studio Szczecin

II miejsce:  APLAUZ I - MDK w Stargardzie Szczecińskim

III miejsce:  RAPSODIA – Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

Wyróżnienia:  nie przyznano

 

Nagrody rzeczowe ufundowane przez:

 

Wójta Gminy Kobylnica:

SPINKI 1 – MOSiR Rumia

 

Starostę Powiatu Słupskiego:

SUKCES JUMP - Szkoła Tańca Sukces przy SP nr 47 w Szczecinie

POINT - Pałac Młodzieży Koszalin

 

 

WYNIKI 2012 - 1 dzień festiwalu PIOSENKA: 

 

GRAND PRIX:  MARTA FITOWSKA – MDK Słupsk

 

NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW:  1. Maria Dudek

                                                           2. Małgorzata Spoczyńska

                                                           3. Emilia Semeniuk

                                                          4.Zbigniew Sawicki



KATEGORIA: SOLIŚCI do 8 lat

I miejsce:  Oliwia Mądra - SP w Głobinie

II miejsce: Karolina Guzowska - Dom Kultury w Ustce

III miejsce: Maja Hnatów  -Fabryka Wokalu Gdynia

Wyróżnienia: nie przyznano


KATEGORIA: SOLIŚCI 9-12 lat

I miejsce: Aleksandra Daukszewicz MDK Słupsk

II miejsce: Paulina Łaga Klub 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku

III miejsce: Oliwia Tymek SP nr 3 w Kołobrzegu

Wyróżnienia: Weronika Mokrzycka – Fabryka Wokalu Gdynia


KATEGORIA: SOLIŚCI 13-15 lat

I miejsce: Maja Mędrek Gimnazjum nr 5 w Słupsku

II miejsce: Alan Wittbrodt

III miejsce: Anna Jakubowska – Zespół Szkół Samorządowych w Kobylnicy

Wyróżnienia:

  1. Dominika Dawidowska – SP nr 23 w Gdyni
  2. Alina Bajonczak – Prywatny Zespół „PRYMUS” Kościerzyna
  3. AleksandraHinz – Gimnazjum nr 4 w Rumi
  4. Aleksandra Wygnańczuk – Gimnazjum nr 24 w Gdyni
  5. Anna Wysocka – Gimnazjum nr 2 Żukowo

 

KATEGORIA: SOLIŚCI powyżej 16 lat

I miejsce: Katarzyna Wołoszyn V LO im. Zbigniewa Herberta w Słupsku

II miejsce: Aleksandra Jankowska LO nr 9 w Gdyni

III miejsce: Kacper Szulski Dom Kultury w Słupsku

Wyróżnienia:

  1. Justyna Kosmalska – Sławieński Dom Kultury
  2. Paulina Daniszewska - MDK Słupsk
  3. Michelle Stelmach – Fabryka Wokalu Gdynia

 

KATEGORIA: DUETY

I miejsce:  nie przyznano

II miejsce: Klaudia Groth i Maria Miotke – Gimnazjum Salezjańskie w Rumi

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE do 8 lat 

I miejsce: Urwiski - SP nr 10 w Rumi

II miejsce: Małe Muszelki - Dom Kultury w Ustce

III miejsce: Świerszcze – Ośrodek Kultury Gminy Słupsk

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 9-12 lat 

I miejsce: Farcik – MDK Słupsk

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: nie przyznano

Wyróżnienia: nie przyznano

 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 13-15 lat

I miejsce:   Cantabile – Zespół Szkół w Potęgowie

II miejsce: Kwartet² - Klub Kwadrat SM kolejarz Słupsk

III miejsce: MNA Fabryka Wokalu Gdynia

Wyróżnienia: nie przyznano

 

nagrody rzeczowe ufundowane przez:

Wójta Gminy Kobylnica:  Justyna Kosmalska – Sławieński Dom Kultury

Starostę Powiatu Słupskiego:  Kacper Szulski – MDK Słupsk


Podziel się
oceń
0
1

komentarze (19) | dodaj komentarz

WYNIKI: ROK 2007

poniedziałek, 18 lutego 2008 18:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI 2009:

 1 dzień festiwalu PIOSENKA: 


KATEGORIA: SOLIŚCI do 8 lat

I miejsce: WIKTORIA  NNAKA (Pałac Młodzieży Koszalin)

KATEGORIA: SOLIŚCI 9-12 lat

I miejsce: MICHELLE STELMACH (MDK Lębork)

KATEGORIA: SOLIŚCI 13-15 lat

I miejsce: ADAM BRUSZNICKI (MDK Gdynia)

KATEGORIA: SOLIŚCI powyżej 16 lat

I miejsce: MACIEJ BREJECKI (LO im. Pierwszej Armii WP w Strzelnie)                                                       

KATEGORIA: DUETY dzieci młodsze

I miejsce: MICHELLE STELMACH, MONIKA DOPIERAŁA (MDK Lębork)                                                                                                           

KATEGORIA: DUETY dzieci starsze

I miejsc: ALEKSANDRA AFANASJEW, KRZYSZTOF KOSIOREK (GOK Gminy Słupsk w Głobinie) 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 9-12 lat

I miejsce: MARZENIE (MDK Słupsk i SP nr 2 w Słupsku)

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 13-15 lat

I miejsce: WOLNE ŻARTY (MDK Lębork)  

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE powyżej 16 lat

I miejsce: ECHELLE (DK Ustka) 

 

NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW: Urszula Tamulis, Karina Marszałek, Marian Walentynowicz, Łukasz Cysewski

nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Kobylnica, Starostę Powiatu Słupskiego, Organizatorów i Pomysłodawcy Festiwalu otrzymali: 

Katarzyna Pieróg (MDK Gdynia); Duet Aleksandra Afanasjew i Krzysztof Kosiorek ( GOK Gminy Słupsk w Głobinie); Duet Wolne Żarty (MDK Lębork) i Mini-Muszelki (DK Ustka)  


2 dzień festiwalu TANIEC:  


GRAND PRIX :  TRANS i MINI TRANS (MOK Międzyrzecz/ k Gorzowa          Wielkopolskiego).

 

Nagrody za 1 miejsca w postaci statuetek kryształowych ufundował MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

 

KATEGORIA: DISCO DANCE do 11 lat

I miejsce: TRANS MINI ( MOK Międzyrzecz) 

KATEGORIA: DISCO DANCE 12-15 lat

I miejsce: RYTM  I (SP nr 2 Kościerzyna) 

KATEGORIA: DISCO DANCE powyżej 16 lat

I miejsce: RYTM (SP nr 2 Kościerzyna) 


KATEGORIA: HIP HOP do 11 lat

I miejsce: EXPRESS (Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo) 

KATEGORIA: HIP HOP 12-15 lat

I miejsce: CARMEN (Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo)  

KATEGORIA: HIP HOP powyżej 16 lat

I miejsce: I miejsce: RYTM (SP nr 2 Kościerzyna) 

KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY dzieci młodsze

I miejsce: SPINKI 2 (MOSiR Rumia)

KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY dzieci starsze

I miejsce: SPIN (MOSiR Rumia)

KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA do 11 lat

I miejsce: IMPULS (Pałac Młodzieży Szczecin)

KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA 12-15 lat

I miejsce: RAPSODIA (Publiczne Gimnazjum nr 2 Żukowo)

KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA powyżej  16 lat

I miejsce: EWENEMENT (Pałac Młodzieży Szczecin)

KATEGORIA: INNE FORMY do 11 lat

I miejsce: TRANS MINI (MOK Międzyrzecz)

KATEGORIA: INNE FORMY 12-15 lat:

I miejsce: RAPSODIA (Publiczne Gimnazjum nr 2 Żukowo)

KATEGORIA: INNE FORMY powyżej 16 lat

I miejsce: TRANS (MOK Międzyrzecz)

 

NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW: Anna Bubnowska, Beata Stoppa, Renata Urbanik-Siwiec, Anna Pietruszewska i Katarzyna Sawicka.

 

nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Kobylnica, Starostę Powiatu Słupskiego, Organizatorów i Pomysłodawcy Festiwalu otrzymali: 

 

TRANS MINI (MOK Międzyrzecz), EFEKT JUNIORZY (Pałac Młodzieży Szczecin), MAŁA RAPSODIA (SP w Żukowie), LALECZKI (Klub Taneczny Świat Tańca Wejherowo). 

THE END;-(

 

 

ROZSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA KWAKOWO 2008 


Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wokalnych i tanecznych. 

 1 dzień festiwalu PIOSENKA: 

GRAND PRIX: IGA KREFFT (SP w Gniewinie)


KATEGORIA: SOLIŚCI do 8 lat

I miejsce: ANNA CZTERNASTEK (SP nr 1 Ustka)

 

KATEGORIA: SOLIŚCI 9-12 lat

I miejsce: KLAUDIA BUCZNIEWSKA (SP nr 4 Kołobrzeg)

 

KATEGORIA: SOLIŚCI 13-15 lat

I miejsce: ALEKSANDRA AFANASJEW (GOK Słupsk)


KATEGORIA: SOLIŚCI powyżej 16 lat

I miejsce: MILENA JAŻDŻEWSKA (Sławieński Dom Kultury)

 

KATEGORIA: DUETY dzieci młodsze

I miejsce: PAULINA PAWLUCZUK i SYLWIA OSTROWSKA (Bielski Dom Kultury) 


KATEGORIA: DUETY dzieci starsze

I miejsc: KRZYSZTOF JENTA i MARLENA BRZESKA (CK Bytów)


 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 9-12 lat

I miejsce: ŚWIERSZCZE (GOK Głobino)


KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 13-15 lat

I miejsce: MUSZELKI (Gimnazjum w Ustce)


  

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE powyżej 16 lat

I miejsce: KWINTET MUSZELKI (DK Ustka) 

 

NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW: Urszula Tamulis, Justyna Porzezińska, Agnieszka Siepietowska, Maria DudekNagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Kobylnica, Starostę Powiatu Słupskiego, Organizatorów i Pomysłodawcy Festiwalu otrzymali: MILENA JAŻDŻEWSKA (Sławieński Dom Kultury)MINI MUSZELKI (DK Ustka)JULITA KOTOWICZ i KAROLINA PORZEZIŃSKA (Studio Piosenki Fart Białystok)PIOTR BOLESTA (SP nr 3 Bielsk Podlaski)  


2 dzień festiwalu TANIEC: 
 


GRAND PRIX za różnorodność form tanecznych:  TRANS (MOK Międzyrzecz/ k Gorzowa W.) Nagrody w postaci statuetek kryształowych ufundował MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO 


KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY dzieci młodsze

I miejsce: TEMPO (Pałac Młodzieży Szczecin)

KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY dzieci starsze

I miejsce: EWENEMENT (Pałac Młodzieży Szczecin) 


KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA dzieci młodsze

I miejsce - GAMA (SP Żukowo) 


KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA dzieci starsze

I miejsce: TRANS (MOK Międzyrzecz/ k Gorzowa W.)


KATEGORIA: INNE FORMY do 11 lat

I miejsce: TRANS MINI (MOK Międzyrzecz/ k Gorzowa W.)


 

KATEGORIA: INNE FORMY 12-15 lat:

I miejsce:MINIFORMACJA TEMPO (Pałac Młodzieży Szczecin)

KATEGORIA: INNE FORMY powyżej 16 lat


I miejsce: TRANS (MOK Międzyrzecz/ k Gorzowa W.)

 

KATEGORIA: DISCO DANCE do 11 lat

I miejsce: LIVING FOR DANCE (SP Kwakowo)


 

KATEGORIA: DISCO DANCE 12-15 lat

I miejsce: PARADISE III (Dom Kultury w Karsinie)


 

KATEGORIA: DISCO DANCE powyżej 16 lat

I miejsce: PARADISE (Dom Kultury w Karsinie) 


KATEGORIA: HIP HOP do 11 lat

I miejsce: LUZ II (MDK Lębork)


 

KATEGORIA: HIP HOP 12-15 lat

I miejsce: CARMEN (Szkoła „Świat Tańca" Wejherowo)


 

KATEGORIA: HIP HOP powyżej 16 lat

I miejsce: FREAKY STEPS ( Studio Tańca Balance Słupsk) NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW: Agata ChimkoEwa Szachoń  Nagrody rzeczowe w postaci sprzętu muzycznego ufundowanych przez Wójta Gminy Kobylnica, Starostę Powiatu Słupskiego, Organizatorów i Pomysłodawcy Festiwalu otrzymali: TIRLITONKI I: SP nr 4 w KołobrzeguFREAKY STEPS: Studio Balance w SłupskuTRANS-MINI: Międzyrzecki Ośrodek Kultury w Międzyrzeczu

BĄBELKI: WCK Wejherowo

 

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom festiwalu, instruktorom, rodzicom, opiekunom za ich wielki wkład/ i wielomiesięczne przygotowania. Bez was ta impreza z pewnością nie miałaby miejsca. 

 


POZDRAWIAMY!!!!!

 

WYNIKI MIĘDZYWOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA „ŁOWCY TALENTÓW” KWAKOWO 2007


 

 1 dzień festiwalu TANIEC:  

GRAND PRIX FESTIWALU:  MOVE UP MCK Gorzów Wielkopolski

 

KATEGORIA: TANIEC WSPÓŁCZESNY

I miejsce -ENZA II MCK Słupsk

KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA dzieci młodsze

I miejsce - GAMA SP ŻukowoWyróżnienie – MAKISTO MCK Słupsk 

KATEGORIA: MINIATURA TANECZNA dzieci starsze, młodzież

I miejsce – RAPSODIA Gimnazjum nr 2 w Żukowie

II miejsce – MIX Klub Maciuś I z Gdańska

III miejsce – BAJADERA Powiatowe Ognisko Artystyczne z LęborkaWyróżnienie – AFEKT I Dom Kultury w Ustce 

KATEGORIA: INNE FORMY

I miejsce – ENZA I MCK Słupsk

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – SWING MDK SłupskWyróżnienie – RYTM 2 MDK Miastko 

KATEGORIA: DISCO DANCE do 11 lat

I miejsce – DRIADY Zespół Szkół w Potęgowie

II miejsce – LIVING FOR DANCE SP Kwakowo

III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienie – FARCIK Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie 

KATEGORIA: DISCO DANCE 12-15 lat

I miejsce – LATIN CROSS SP nr 3 Słupsk

II miejsce – SPINKI MOSiR Rumia

III miejsce – RYTMUŚ SP nr 2 KościerzynaWyróżnienie – FART Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie 

KATEGORIA: DISCO DANCE powyżej 16 lat

I miejsce – SPIN  MOSiR Rumia

II miejsce – MINI FLEKS MDK Miastko

III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienie – nie przyznano 

KATEGORIA: HIP HOP do 11 lat

I miejsce – PARADISE III Dom Kultury w Karsinie

II miejsce – LUZIK MDK Lębork

III miejsce – AFEKCIK Dom Kultury w UstceWyróżnienie – BĄBELKI Wejherowskie Centrum Kultury 

KATEGORIA: HIP HOP 12-15 lat

I miejsce – PARADISE II Dom Kultury w Karsinie

II miejsce – BACCARA Wejherowskie Centrum Kultury

III miejsce – ŚWIAT TAŃCA z WejherowaWyróżnienie – nie przyznano 

KATEGORIA: HIP HOP powyżej 16 lat

I miejsce – MOVE UP MCK Gorzów Wielkopolski

II miejsce – LUZ II MDK Lębork

III miejsce – RYTM SP nr 2 Kościerzyna

Wyróżnienie – FREAKY STEPS Studio Tańca Balance Słupsk 

NAGRODY DLA INSTRUKTORÓW: Gabriela Keller-Janus, Renata Urbanik-Siwiec, Karolina Bieńkowska 

Nagrody rzeczowe w postaci radiomagnetofonów ufundowanych przez Wójta Gminy Kobylnica, Starostę Powiatu Słupskiego, Organizatorów, Prezesów E.LECLERC Słupsk otrzymali: 

MIX  Klub Maciuś I z Gdańska

DRIADY Zespół Szkół w Potęgowie

LUZ II MDK Lębork 

2 dzień festiwalu PIOSENKA:

KATEGORIA: SOLIŚCI do 11 lat

I miejsce – KLAUDIA BUCZNIEWSKA SP nr 4 w Kołobrzegu

II miejsce – KATARZYNA WOŹNIAK SP w Dygowie

III miejsce – EWA SKONIECZNA MDK 5 Bydgoszcz

Wyróżnienia – NATALIA SZELINGER SP nr 4 w Kołobrzegu

                      ANNA JAKUBOWSKA    SP Kobylnica

                HANNA SZCZEPANIAK Dom Kultury w Ustce 

 

KATEGORIA: SOLIŚCI 12-15 lat

I miejsce – IZA SADOWSKA MDK 5 Bydgoszcz

II miejsce – LAURA MUSIALIK Dom Kultury w Ustce

III miejsce – IWONA WALL SP nr 4 w Kołobrzegu

Wyróżnienia – IGA FIERKA Gimnazjum nr 2 im. J. Heweliusza w Żukowie              

                ALEKSANDRA AFANASJEW GOK w Głobinie            

                MALWINA DWULIT Gimnazjum nr 2 w Słupsku

KATEGORIA: SOLIŚCI powyżej 16 lat

I miejsce – MARTA CZARNOWSKA ze Słupska

II miejsce – MARTA KULLINGER ZSP nr 4 w Wejherowie

III miejsce – MAJA KRYGIER LO im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu

Wyróżnienia – PATRYCJA WOSZCZYNA Dom Kultury w Ustce 

KATEGORIA: DUETY dzieci młodsze

I miejsce – FA-MI Agnieszka Jeśmontowicz, Paulina Brzezińska/ MDK Bytów

II miejsce – MARLENA BRZESKA i KRZYSZTOFJENTA MDK Bytów

III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienie – nie przyznano 

KATEGORIA: DUETY dzieci starsze, młodzież

I miejsce – Agnieszka Birecka, Kasia Chmielewska MDK Słupsk

II miejsce – FLEX Joanna Stankiewicz,Anna Stankiewicz Klub „Maciuś I” z Gdańska

III miejsce – EY-STOP Lidia Osiak, Paulina Osiak GOK w Ryjewie

Wyróżnienie – nie przyznano 

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE do 11 lat

I miejsce – DO-RE-MI SP nr 3 w Słupsku

II miejsce – MINI MUSZELKI Dom Kultury w Ustce

III miejsce – ŚWIERSZCZE Zespół Szkół w Jezierzycach

Wyróżnienia – PRESTO GOK w Głobinie               

                SYLABA SP nr 44 Gdańsk

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE 12-15 lat

I miejsce – CANTABILE Zespół Szkół w Potęgowie

II miejsce – FORTE Sławieński Dom Kultury

III miejsce – SECCUS Gimnazjum nr 2 w Słupsku

Wyróżnienia – FERMATA Gimnazjum nr 2 im. J. Heweliusza w Żukowie          

                MUSZELKI ADH Gimnazjum w Ustce  

KATEGORIA: ZESPOŁY WOKALNE powyżej 16 lat

I miejsce – GAMES MDK w Bytowie

II miejsce – GAMA MDK Słupsk

III miejsce – PAUZA GOK Głobino

Wyróżnienia – MUSZELKI Gimnazjum w Ustce  

Nagrody rzeczowe w postaci radiomagnetofonów ufundowanych przez Wójta Gminy Kobylnica, Starostę Powiatu Słupskiego, Organizatorów, Prezesów E.LECLERC w Słupsku otrzymali: 

MAJA KRYGIER z LO im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu

CANTABILE Zespół Szkół w PotęgowieGAMA z MDK Słupsk


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


czwartek, 19 października 2017

Licznik odwiedzin:  39 709  

Archiwum

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Ten blog jest oficjaną stroną promującą Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Tańca w Kwakowie. Uczestnicy tegorocznego festiwalu znajdą tu wszelkie potrzebne informacje.

Statystyki

Odwiedziny: 39709
Wpisy
  • komentarze: 109
Bloog istnieje od: 3538 dni

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl